Sklep lakierniczy w Bojanie

Możesz kupić lakiery samochodowe niedaleko miasta Gdynia. Posiadamy bogaty asortyment akcesoriów lakierniczych, z tego powodu znajdziesz u nas wszystko czego porzebujesz.

Mieścimy się dosłownie kilka kilometrów za Gdynia Karwiny, pomiędzy Gdynią i Gdańskiem, dlatego też z każdego miejsca jest dobry dojazd.

 

Godne uwagi jest ilość  akcesoriów w naszym sklepie lakierniczym. Ponieważ posiadamy ponad 900 pozycji znajdziesz tu wszystko. Są to między innymi: podkłady, krążki, czyściwa, kleje, taśmy, maty, rozpuszczalniki, benzyny ekstrakcyjne, puszki, maski i wiele innych.

lakiery-samochodowe-gdynia

Ponieważ mamy bardzo bogaty asortyment i realizujemy dużo zamówień, jeżeli potrzebujesz coś specjalnego to daj nam znać.

Dorabiamy lakier idealnie pod kolor danego elementu. Mieszamy lakiery w oparciu o kody lakiernicze producenta, każdy kod lakierniczy jest dedykowany do konkretnego modelu samochodu i jego rok produkcji. Jeżeli potrzebujesz jakiś inny kolor możemy Ci go dorobić po numerze RAL.

debeer-lakiery-samochodowe-gdynia

Mamy komputerowy dobór lakieru, więc jeżeli nie jesteś pewny kodu to specjalną maszyną zbadamy jak dorobić dla Ciebie najlepszy lakier. Z powodu połączenia technologii i doświadczenia zrobimy dla Ciebie lakier jakiego potrzebujesz.

Najlepiej zadzwoń i zapytaj sprzedawcę o produkt, którego szukasz, bądź wyślij nam maila  z zapytaniem na zamowienia@lakierybojano.pl

 

Dostarczymy Ci lakiery  na każde auto oraz  do przemysłu i reklamy. Mamy lakiery na wszystko, na każdą markę auta, na każdą maszynę, na każdy banner, czy na cokolowiek potrzebujesz. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dorabiając lakier smochodowy pod element auta robimy to tak, że w świetle dziennym nikt nie zauważy różnicy.

Istniejemy na rynku ponad 30 lat, dlatego działamy tak długo, bo wiemy co robimy i robimy to dobrze. Z tego powodu w nasze akcesoria lakiernicze, farby i lakiery samochodowe zaopatrują się u nas lakiernicy z takich miast jak Kościerzyna, Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo oraz z pozostałych miejscowości w województwie pomorskim.