Sklep lakierniczy w Bojanie

Możesz kupić lakiery samochodowe niedaleko miasta Gdynia. Posiadamy bogaty asortyment akcesoriów lakierniczych, znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz.

Mieścimy się dosłownie kilka kilometrów za Gdynia Karwiny, pomiędzy Gdynią i Gdańskiem.

Asortyment lakierniczy

Posiadamy ponad 900 pozycji artykułów lakierniczych. Znajdziesz tu wszystko. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi: podkłady, krążki, czyściwa, kleje, taśmy, maty, rozpuszczalniki, benzyny ekstrakcyjne, puszki, maski i wiele innych.

lakiery-samochodowe-gdynia

Ponieważ mamy bardzo bogaty asortyment i realizujemy dużo zamówień, jeżeli potrzebujesz coś specjalnego to daj nam znać, a zamówimy to specjalnie dla Ciebie.

Usługa mieszalni lakierów

Dorabiamy lakier idealnie pod kolor danego elementu. Mieszamy lakiery w oparciu o kody lakiernicze producenta, każdy kod lakierniczy jest dedykowany do konkretnego modelu samochodu i jego roku produkcji.

Jeżeli potrzebujesz jakiś inny kolor możemy Ci go dorobić po numerze RAL.

debeer-lakiery-samochodowe-gdynia

Do pracy wykorzystujemy komputerowy dobór lakieru, jest to specjalne urządzenie, które skanuje kolor lakieru z auta, więc jeśli nie jesteś pewny kodu to specjalną maszyną zbadamy jak dorobić dla Ciebie najlepszy lakier. 

Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę o produkt, którego szukasz, bądź wyślij nam maila  z zapytaniem na [email protected]

 

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dorabiając lakier samochodowy pod element auta robimy to tak, że w świetle dziennym nikt nie zauważy różnicy w odniesieniu do pozostałych elementów.

Istniejemy na rynku ponad 30 lat, dlatego działamy tak długo, bo wiemy co robimy i robimy to dobrze. Z tego powodu w nasze akcesoria lakiernicze, farby i lakiery samochodowe zaopatrują się u nas lakiernicy z takich miast jak Kościerzyna, Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo oraz z pozostałych miejscowości w województwie pomorskim.